Kategorie

Čištění kancelářských koberců Praha

Kancelářské koberce

Provádíme vlhké, neboli extrakční čištění kancelářských koberců. Vzhledem k faktu, že se jedná o typ koberců, které jsou nejvíce namáhány, je potřeba dbát i zvýšené pozornosti a zejména se věnovat detailům. Pro dokonalý efekt čištění používáme sací hubici s rotačním kartáčem, který vyčistí i ty nejodolnější skvrny od kávy, čaje a jiných nečistot.

Pro klienty jsme schopni zajistit čištění kancelářských koberců o výměrách i několik tisíc metrů čtverečních a vzhledem k počtu firemních strojů jsme schopni toto zvládnout i během několika hodin. Neurychlíme jen schnutí koberců, které trvá v případě klasických zátěžových koberců cca. 3 hodiny. Nečekejte tedy, že po našem zásahu zůstanou koberce nasáté vodou a budou schnout několik dní.

Jedinečnou vlastností vlhkého vysávání koberců je vysoký stupeň schopnosti našich strojů koberce opravdu čistit a ne jen vysávat. Při nástřiku roztoku s čisticím práškem a vodou na plochu koberce dochází k napojení nečistot na tento roztok a ten je pak následně extrakčně vysát i s těmito nečistotami. Tím je zajištěno dokonalé vyčištění kancelářských koberců, které nedává šanci pro zůstatek prachu ani mikroorganismů a plísní zdržující se v kobercích.

Poptávka čištění koberců: kontaktní formulář:

E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:*